3. Dětské odpoledne

 Přibližně 700 lidí, z toho 266 soutěžících dětí z celkem 31 měst a obcí (Hluk, Boršice u Blatnice, Ostrožská Lhota, Blatnice pod sv. Antonínem, Uherský Ostroh, Kunovice, ale také Brno, Lužice, Polešovice, Buchlovice, Uherské Hradiště a další…) se v neděli 13. října sešlo na kopci svatého Antonína, aby společně prožilo dětské odpoledne s drakiádou.

Pro děti byly připraveny stanoviště s úkoly, po jejichž splnění je čekala sladká odměna, skákací hrad, košt buchet, projížďka na koni, drakiáda i táborák.

Veškeré aktivity byly zdarma, přičemž dobrovolný příspěvek bude věnován dětem z Dětského domova v Uherském Ostrohu – a vybralo se úžasných 7000 Kč! – za což všem štědrým dárcům děkujeme!

Rovněž děkujeme všem sponzorům, díky kterým se toto odpoledne mohlo uskutečnit: Město Hluk, Obec Blatnička, Obec Ostrožská Lhota, Občanské sdružení Matice Svatoantonínská, Potraviny Duha, KDU- ČSL, firmě Czech Building Services, Cukrářství Budařovi, Dolňácko a.s. Hluk, Drumas, Ostrožsko a.s. Ostrožská Lhota a Potraviny Tomáš a Monika Nemravovi.

Velký dík patří rovněž téměř 50 dobrovolníkům, které celé odpoledne připravili a všem ostatním, který se na jeho realizaci podíleli. A v neposlední řadě patří dík všem, kteří se akce zúčastnili – doufáme, že se vám líbila stejně jako nám a už teď se těšíme na příští rok :-)
https://photos.app.goo.gl/5mua3RvcHeCwpNvK6

Komentování je uzavřeno.