1. Dětské odpoledne

 O tom, že děti přece jenom pořád nesedí jen u počítače, ale nechají se zlákat i klasickou zábavou venku, jsme se mohli všichni přesvědčit v neděli 16. října na Antonínku.

Na dětské odpoledne, které se tady pořádalo, se jich sjelo přes 70 celkově asi z 10 měst a vesnic z blízka i z dáli (namátkou z Hluku, Blatnice, Ostrožské Lhoty, ale zavítaly za námi i děti z Uherského Brodu, nebo od Jihlavy…).

Někteří přijely záměrně, někteří se o akci dozvěděly až na místě, ale o to krásnější bylo, že zůstaly, a bavily se s námi.Díky tomu tak toto odpoledne zprostředkovalo setkání různých lidí z rozličných oblastí nejenom kraje svatého Antonínka.

Děti se vyřádily na připravených stanovištích s úkoly, kde si například zkusily, jak chodí sloni, nebo jaké je chodit po lanech nad zemí; kdo měl s sebou draka, určitě využil alespoň chvíle, kdy foukal vítr, a pořádně jej prohnal v oblacích; kdo se nebál, projel se na koni; a díky chladnějšímu počasí snad všichni nakonec skončili u táboráku, který nás příjemně zahřál.

Na závěr se ještě sluší a patří poděkovat všem štědrým sponzorům, díky kterým se tato akce mohla uskutečnit, a děti si s sebou mohly odnést i nějaké výhry – a to Papírnictví na náměstí v Hluku, Potravinám Duha, Potravinám U Nemravů, Řeznictví Fojtík i lhotskému panu starostovi, který nám zprostředkoval jízdu na koni.

https://photos.app.goo.gl/GreeGR4dbLS6caAC8

Komentování je uzavřeno.