Děkanátní setkání mládeže

 V sobotu před Květnou nedělí, tedy 31. března 2012, se na Velehradě uskutečnilo Děkanátní setkání mládeže – toto setkání se koná jedenkrát za dva roky a jak už název napovídá, sjede se na něj mládež z celého Uherskohradišťského děkanátu – a proto ani hlucká nemohla samozřejmě chybět , přičemž letos se nás vydalo celkem 15 :-)

A že byl program opravdu pestrý – ráno nás čekala katecheze P. Ivana Fišara, který momentálně působí jako studentský kaplan ve Zlíně, po které samozřejmě nemohly chybět diskuzní skupinky. Abychom však pořád jen neseděli, velehraďáci si pro nás připravili hru, při které jsme poznávali nejenom krásy Velehradu, ale také plnili nejrůznější úkoly (například jsme si házeli s mokrým mýdlem, pili speciálně namíchaný koktejl – mléko, sirup, slaný čaj a podobné :-).

Po celém dopoledni nám pořádně vyhládlo, a proto jsme velmi ocenili připravený oběd i poobědovou siestu. Odpoledne jsme si pak mohli vybrat každý dle svého gusta – část zvolila workshop Tomáše Řeháka, který povídal o lásce, AIDS a o podobných věcech, část zvolila přednášku MUDr. Krausové, která nám povídala o tom, jak žít křesťanský life style a část navštívila známého umělce Otmara Olivu.

Na závěr nemohlo chybět nic jiného, než mše svatá, kterou, stejně jako celé setkání, doprovodila hudební skupina Paprsky.
https://photos.app.goo.gl/qPPeRDaUKXq1rGWx6

Komentování je uzavřeno.