Karnevalová čajovna

 V pátek 10. února se stejně jako každý měsíc uskutečnil v kostele sv. Vavřince v Hluku Večer chval, kterým nás provedla skvělá skupina Capella, a po jeho skončení se jako každý měsíc uskutečnila v pastoračním centru čajovna.

Jelikož je však doba plesů, ani my jsme nezůstali pozadu a čajovna nebyla jen tak ledajaká-ale přímo karnevalová. A že nás tam bylo – až to bylo těžko odhadnutelné, ale pod 50 to určitě nebylo :-) Přišli lidi z Hluku, ale přijeli i přespolní z Uherského Brodu, Hradiště, Boršic u Blatnice a dalších vesnic a měst z blízka i dáli, takže po celé budově pobíhala spousta pirátů, víl, hippies, čarodějnic… a dokonce přišel i „biskup“ v podání hradišťského pana děkana :-)

Kromě čaje a slaných i sladkých dobrot jsme si pro všechny připravili pohádku na dobrou noc Kozliatka a domů si snad každý odnesl s sebou nějakou výhru z tomboly. Celý její výtěžek byl věnován na konto dětského tábora, a díky štědrým čajovnickým návštěvníkům to bylo krásných 2100 Kč. Všem ještě jednou moc děkujeme. Doufáme, že, pokud jste tam byli s námi, tak jste se bavili alespoň zpola tak jako my, a pokud jste tam nebyli, tak se za námi příště taky dojdete podívat :-)
https://photos.app.goo.gl/UTdezL1mt3BJsPBo8

Přidat komentář

0 Komentáře.

Přidat komentář